СКТ Глобус - для gps контролю транспорту

Ефективне управління автопарком не можливе без налагодженого контролю за його роботою. Супутникові системи моніторингу СКТ Глобус успішно вирішують цю задачу на будь-яких підприємствах. Це не залежить від якості, специфіки експлуатованих засобів пересування. Наші клієнти – це служби екстреної доставки, таксомоторні парки, компанії в яких орендують автомобілі, мають будівельну техніку, а також сільськогосподарські підприємства.

Особливості

Система супутникового моніторингу відрізняється простотою, зручністю використання. Має зручний інтерфейс, легкий доступ до звітів, миттєве оновлення даних. Вона не обмежує число користувачів, що одночасно працюють з програмою. Це технологія систем моніторингу транспорту, стаціонарних об’єктів та людей. Спеціалісти компанії встановлюють якісне обладнання від кращих виробників. Співробітники працюють пліч-о-пліч протягом усього часу. Компанія швидко розвивається, надає послуги на платформі різного програмного забезпечення.  Функціонал постійно поповнюється новими можливостями. Користувачі ПО безкоштовно отримують доступ до оновлень системи, додаткових компонентів. Пропонуємо клієнтам широкий спектр рішень, допомагаємо зробити вибір, забезпечуючи найкращий компроміс між вартістю, функціональністю. Це гарантує якість, найкращу ефективність при експлуатації. Система gps глобус дозволяє:
  • відстежувати рух автомобіля в реальному часі;
  • отримувати інформацію з датчика встановленого на об’єкті;
  • сповіщати про порушення швидкісного режиму або в’їзду на підконтрольну територію;
  • сигналізувати про критичні події, висилати повідомлення по SMS або E-mail про те, що зливалося паливо, відключилось живлення, втратився сигнал;
  • оперативно аналізувати дані, що надійшли за допомогою миттєвої побудови графіків;
  • контролювати терміни проходження технічного обслуговування;
  • проводити аналіз якості водіння;
  • створювати звіти для подальшого аналізу даних.

Переваги

Онлайн-моніторинг транспорту GPS є досить дієвим методом підвищення ефективності роботи організації, що має власний автопарк будь-яких масштабів. За допомогою такої системи ви завжди зможете бути в курсі, де знаходяться машини вашої компанії в даний момент, а також спостерігати за її пересуваннями. Вся інформація передається в режимі реального часу, що дозволяє отримувати підсумкові звіти в різній формі.

Вигода

GPS Глобус – це надійність перевірена часом. Товариство спеціалізується на впровадженні та підтримці систем супутникового моніторингу та контролю витрат палива. Величезний досвід, знання дозволяють вирішити завдання будь-якої складності, масштабу в області управління. Роблячи ставку на високий технічний рівень обслуговування клієнтів, наша компанія веде дуже гнучку і вигідну цінову політику, установка дає можливість швидко окупати вкладені кошти і отримувати значний економічний ефект від впровадження системи моніторингу транспорту. Ми завжди відкриті до діалогу, готові запропонувати вигідне рішення реалізації складних задач супутникового моніторингу стаціонарних та рухомих об’єктів. Установка контролює водіїв, витрати палива, створює організаційний диспетчерський пункт. Ми готові доопрацьовувати рішення відповідно до індивідуальних вимог клієнтів, створюючи їх ураховуючи конкретні завдання, особливості бізнес-процесів та інфраструктури замовника.

Завантажити програмне забезпечення:

Файли, необхідні для роботи програми в ОС Windows:

Оновлення карт для диспетчерського ПЗ:

Встановлення карт:

Розпакувати архів в папку maps директорії програми (за замовчуванням C:/Program files/jglobus/maps).

Веб-інтерфейс СКТ Глобус для всіх приладів з доступом до інтернет і наявністю браузера ТУТ.

Програмне забезпечення для Android та IOS:

  • ПЗ для Android доступний за посиланням здесь.
  • ПЗ для Apple доступний за посиланням здесь.

Деякі знімки екрану ПЗ:

Інтерфейс диспетчерського ПЗ, звіти:

Интерфейс диспетчерского ПО, Отчеты

Отчёт 2

Отчёт 3

Маршрут та графіки пального:

веб инт

Інтерфейс web-версії ПЗ:

веб инт 2

Ви отримаєте

Підвищення трудової дісциплини

шляхом цілодобового контролю використання транспорту

Оперативне сповіщення

при виникненні нестандартних ситуацій

Раціоналізацію використання

транспорту та робочого часу співробітників

Попередження

про несанкціоноване використання транспорту

Захист

від недобросовісності персоналу

Неможливість

фальсифікації даних