О компании

О компании

Компания Системи Контролю Транспорту впроваджує комплексні технічні рішення для gps моніторингу та контролю пального з початку 2007 року. За цей час ми здолали шлях від конструкторського бюро до інтегратора технічних рішень будь-якої складності, надійного партнера для сотен користувачів.

 

Завдяки доступним цінам, стабільній якості робіт та послуг, надійному та високотехнологічному обладнанню, оперативному сервісу та повній підтримці користувачів, ми заслужили високий рівень довіри сотен наших клієнтів і зайняли впевнену позицію на вітчизняному ринку телематичних сервісів та контролю пального з одною із найкращих в СНД систем gps моніторингу - СКТ Глобус.

 

Сьогодні ми - сучасна стабільна системна клієнтоорієнтована компанія з бездоганною репутацією, величезним багажем унікальнго різноманітного досвіду в своїй сфері, повноцінною службою пітримки користувачів та оперативним мобільним сервісом.

 

Моніторинг транспорту за допомогою СКТ Глобус впевнено займає лідируючі позиції в найвимогливіщих рейтингах вітчизняних виробників та інтергаторів.

 

Співпрацюючи з нами кожний клієнт отримує:

  • сучасну, високотехнологічну, надійну систему gps мониторингу та контролю пального
  • вигідні цінові рішення
  • якісну роботу кваліфікованих та досвідчених співробітників
  • приємні акційні пропозиції
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування
  • повну технічну та сервісну підтримку протягом всього терміну експлуатації системи моніторингу
  • професійний профільний аудит та консалтинг підприємства

 

Система мониторингу транспорту від компанії Системи Контролю Транспорту це найвигідніша інвестиція в комерційний автомобіль.

 

Довіряйте професіоналам, мы вдосконалюємо свою роботу та розвиваємось заради вас.