FAQ
Чи потрібна мені система контролю транспорту?
Ви маєте сумніви щодо достовірності витрат на транспорт? Маєте розбіжності з водіями? Тривожно не знати де Ваш транспорт і що з ним відбувається?
Якщо Ви відповіли "так" хоча б на два цих питання - система моніторингу Вам точно потрібна. Якщо ще сумніваєтесь то запитайте про це у водіїв і по їх реакції самі зрозумієте.
Що я отримаю?
1. Економічний ефект: розрахунковий період окупності системи gps моніторингу залежить від багатьох експуатаційних, адміністративних та інших факторів. Ми не будемо Вас обманювати якимись вигаданими відсотками економії, адже ми не продаємо "пігулки від розкрадання" а впроваджуємо точний, функціональний, інформативний та неупереджений інструмент для повного контролю транспорту з гарантією заявлених характеристик. По статистиці користувачів СКТ Глобус, економія (читай - збереження власних коштів) складає від 10 до 60 відсотків! ...або середньомісячні втрати:
- при використанні легкового автомобіля - 40-100 літрів/міс
- при використанні вантажного автомобіля - 200-500 літрів/міс
- при використанні трактора/комбайна - 500-1500 літрів/міс
- при використанні спецтехніки: завантажувачі, крани, екскаватори та інші - 200-500 літрів/міс
2. Повну та реальну інформацію про ситуацію з транспортом: погодьесь, набагато спокійніше знати де і коли був транспорт, де він зараз і коли орієнтовно вона буде в пункті призначення. І, при цьому, не потрібно щоденно за ним спостерігати, щогодинно телефонувати водію та гадати чи правду він каже.
3. Відсутність розбіжностей з водіями або іншим персоналом: точні та неупередженні показники системи, як підвердження факту, набагато ефективніше звичайної підозри.
Як вибрати систему gps моніторингу? Яка краще?
Як і при виборі будь-якого іншого продукту, потрібно орієнтуватись на власні потреби та вимоги до контролю, надійності партнера-постачальника технічного рішення, його орієнтованості на Ваші потреби, розуміння Ваших проблем і, звичайно, технологічності та надійності продукту.
Також, радимо обов'язково звертати увагу не на вартість а на співвідношення "вартість/рішення", на практичні а не заявлені характеристики, відповідність функціоналу системи Вашим існуючим і можливим майбутнім потребам.
При виборі постачальника технічного рішення важливо розуміти що це буде Ваш партнер на весь час експлуатації системи, а це не один рік. Необхідно, також, враховувати досвід впровадження пропонованих рішень, компетентність персоналу компанії постачальника та відгуки існуючих клієнтів.
Кому з них вірити або Як не стати “жертвою менеджера”?
Впроваджують систему gps моніторингу, зазвичай, один раз і, зазвичай, вперше. Звичайно, є ризик помилитися по незнанню. Частіше за все, технічні параметри обладнання взагалі не пов'язані із зручністю та ефективністю використання, тому звертайте особливу увагу на умови та зручність користувача. Краще за все обрані технічні рішення порівняти в режимі тестування протягом декількох тижнів і самостійно все побачити.
Що робити якщо обладнання зламається/зламають?
Це одне з найважливіших питань при виборі системи gps моніторингу. Ви, мабуть, і самі розумієте що водії не зацікавлені в працездатності такої системи, скоріше навпаки. Тому, при виборі системи та постачальника, переконайтесь в належнім рівні сервісу постачальника, ремонтопридатності обладнання, ознайомтесь із тарифами. Врешті решт, спитайте в існуючих користувачів - вони, напевне, дадуть об'ективну оцінку.