СКТ Фрітрек

Правильне управління автопарком компанії також означає оптимізацію витрат і скорочення їх там, де це можливо без зниження якості транспортних послуг. Паливо є тим фактором, який створює дуже великі витрати. Відмінним рішенням може бути введення його моніторингу за допомогою системи freetrack. Які переваги та недоліки такого рішення? Системи GPS моніторингу фрі трек стали необхідними як для приватних потреб щодо захисту особистого майна, так і ведення комерційної діяльності. GPS-трекінг актуальний для служб таксі, у сфері вантажоперевезень і іншого. У всі сфери життя і діяльності активно впроваджуються нові технології. Буквально 10 років тому було немислиме те, що доступно широким масам сьогодні. Зокрема сучасні надійні системи безпеки для особистого транспорту. Сучасний менеджмент вимагає нових рішень. Наприклад, контроль за діяльністю персоналу сьогодні здійснюється за допомогою прогресивних технологій. Спостерігати можна навіть за співробітниками, віддаленими від офісу. Так, GPS моніторинг дозволив вирішити питання з наглядом за пересуванням службових автомобілів. Керівник може завантажити на freetrack.com.ua , доступ до системи через кнопку «Вхід» надасть можливість в режимі реального часу відслідкувати транспортні засоби.

Переваги використання GPS моніторингу

Мініатюрні фрітрек дозволяють віддалено стежити за автомобілями, вантажем, людьми та тваринами. Необхідні обчислення виробляє tracker на основі простих розрахунків з урахуванням постійної швидкості поширення сигналів від супутників. При цьому трекери здатні відстежити і передати власникам всі основні параметри руху та іншу інформацію:
 • швидкість;
 • прискорення;
 • координати геолокації;
 • пройдений маршрут;
 • час зупинок;
 • дані з інших підключених приладів.
Таким чином якщо скачати фрі трек, то программа допомогає:
 • оптимізувати маршрути руху;
 • запобігти ігнорування водіями складних маршрутів;
 • скоротити кількість незапланованих зупинок;
 • зменшити витрату палива;
 • підвищити безпеку, знизити риск викрадення автомобілів або спецтехніки.
Як швидко окупає себе система контролю витрат палива і моніторингу транспорту, чи вигідно її інтегрувати в комп’ютерну мережу підприємства? Зрозуміло, всього декілька місяців потрібно, щоб компенсувати витрати, пов’язані з впровадженням утиліти. У free track використовуються найсучасніші інноваційні рішення, завдяки яким контроль кількості палива не тільки надійний, але і зручний. Сучасний GPS моніторинг дозволяє в режимі реального часу контролювати витрати палива, незалежно від використовуваної технології. Онлайн контроль за допомогою цифрових або аналогових датчиків дозволяє виконати калібрування датчика, можна також змінювати програму зонда віддалено. Чи зручно користуватися програмою моніторингу? Її розробники гамагалися зробити так, щоб функція інтерфейс була простою, зручною, інтуїтивно зрозумілою. Багато часу персоналу не потрібно на освоєння нової утиліти. Крім того, творцями ПО передбачена можливість налаштувати системи під свої індивідуальні потреби. Адаптуйте програму під себе, роблячи її максимально зручною та ефективною.

Нюанси установки і використання

Як багато часу займає установка на авто і чи потребує вона залучення фахівців? Краще довірити цю задачу кваліфікованим майстрам, щоб в майбутньому не виникало проблем з обладнанням. Професіонали швидко встановлять маячки в авто і підключать їх до загальної системи.

Вы получите:

Повышение трудовой дисциплины

путем круглосуточного контроля использования транспорта

Оперативное оповещение

в случае возникновения нестандартных ситуаций

Рационализацию использования

транспорта и рабочего времени сотрудников

Предупреждение

о несанкционированном использовании транспорта

Защиту

от недобросовестности персонала

Невозможность

фальсификации данных